ახალი 2018 წელი პაშა ბანკმა კვლავ გარემოსდაცვითი აქტივობით მიულოცა თავის კლიენტებს და პარტნიორებს. მათ სახელზე ბანკმა კამპანია „აღადგინეს“ ფარგლებში 2018 ძირი ხის დარგვა დააფინანსა. აღნიშნული კამპანია მიზნად ისახავს ბორჯომის მახლობლად დამწვარი ტყის აღდგენას.
“2017 წელს პაშა ბანკი საკმაოდ აქტიურად ერთვებოდა გარემოსდაცვით პროექტებში. გასული ახალი წელიც ჩვენს კლიენტებს და პარტნიორებს გამორჩეულად მივულოცეთ, მათ სახელზე ბორჯომის ტყის აღსადგენად 2017 ძირი ქართული ფიჭვი დავრგეთ. ამ საჩუქარს დადებითი გამოხმაურება მოჰყვა, ამიტომ წელსაც შევინარჩუნეთ იგივე მიმართულება და კამპანია „აღადგინეს“ ფარგლებში ამჯერად 2018 ძირი ხის დარგვა დავაფინანსეთ. იმედი გვაქვს, რომ ჩვენი პარტნიორები კმაყოფილი დარჩებიან ამ საჩუქრით.“ - თქვა პაშა ბანკის საზოგადოებასთან ურთიერთობის და მარკეტინგის დეპარტამენტის უფროსმა ანანო ქორქიამ.

As a New Year gift for its partners PASHA Bank will plant 2018 trees joining in the “Aghadgine” campaign that aims to recover the burnt territory of Borjomi forest.
“In 2017 PASHA Bank initiated and participated in several environmental-friendly projects. Last year we congratulated our partners on New Year by planting 2017 Georgian Pine Trees in damaged territory near Borjomi. As the feedback we received was uniformly positive that has encouraged us to stay the course, so this year we’ve decided to again join “Aghadgine” campaign and to fund planting of 2018 trees. We truly hope that our partners will enjoy this gift.” - said Anano Korkia, Head of PR and Marketing Department at PASHA Bank.