პაშა ბანკის ვადიანი სესხით სარგებლობა შეუძლიათ როგორც მსხვილ, ასევე საშუალო და მცირე საწარმოებს, რომლებსაც აქვთ 1 მილიონ ლარზე მეტი ოდენობის წლიური ბრუნვა, ან აქვთ პოტენციალი, რომ მომდევნო ერთი წლის განმავლობაში მიაღწიონ ამ მაჩვენებელს.
საკრედიტო ხაზი
პაშა ბანკის საკრედიტო ხაზით სარგებლობა შეუძლიათ როგორც მსხვილ, ასევე საშუალო და მცირე საწარმოებს, რომლებსაც აქვთ 1 მილიონ ლარზე მეტი ოდენობის წლიური ბრუნვა, ან აქვთ პოტენციალი, რომ მომდევნო ერთი წლის განმავლობაში მიაღწიონ ამ მაჩვენებელს.
სესხები ფინანსური ინსტიტუტებისთვის
პაშა ბანკი მიკროსაფინანსო ორგანიზაციებს სთავაზობს სასესხო პროგრამებს, რათა მათ გააფართოვონ თავიანთი დაფინანსების წყაროებიდა შეძლონ, საბოლოო მომხმარებლის დაკრედიტების გაზრდა.
სინდიცირებული სესხი
აღნიშნული სესხი გაიცემა ორი ან მეტი კრედიტორის მიერ ერთობლივად.
აწარმოე საქართველოში
სახელმწიფო პროგრამით აწარმოე საქართველოშისარგებლობა შეუძლიათ როგორც მსხვილ, ასევე საშუალო და მცირე საწარმოებს.
შეღავათიანი აგროკრედიტი
პაშა ბანკი პროექტის შეღავათიანი აგროკრედიტი ფარგლებში, მოქნილ და ბიზნესის ინდივიდუალურ საჭიროებებზე მორგებულ სესხებს სთავაზობს მსხვილ, საშუალო და მცირე საწარმოებს, რომლებსაც აქვთ 1 მილიონ ლარზე მეტი ოდენობის წლიური ბრუნვა, ან აქვთ პოტენციალი, რომ მომდევნო ერთი წლის განმავლობაში მიაღწიონ ამ მაჩვენებელს.

PASHA Bank Term Loancan be used by large enterprises, as well as medium and small enterprises with annual turnover exceeding one million GEL, or with a potential to achieve this figure in the near future.
Credit Line
PASHA Bank Credit Line can be used by large enterprises, as well as medium and small enterprises with annual turnover exceeding one million GEL, or with a potential to achieve this figure in the near future.
Loans for Financial Institutions
Syndicated Loan
The Bank cooperates with other financial institutions to provide extra-large amount of funding for a single borrower that can be a corporation or a large project.
Enterprise Georgia
Government Program Enterprise Georgia can be used by large enterprises, as well as medium and small enterprises.
Preferential Agrocredit
Within the scope of the Preferential Agrocredit Project, PASHA Bank offers tailor-made banking products to large, medium, and small enterprises with an annual turnover exceeding one million GEL, or with the potential to achieve this figure in the near future.